Please enable JS


Sosyal Sorumluluk Projeleri

Gelişmeye ve yeniliğe önem veren, çevre ve tüketici haklarına saygılı, pazarlama, satış ve hizmet süreçlerini müşteri odaklı bir felsefe etrafında tanımlayan, sosyal sorumlulukların bilincinde bir kurum olan KEPENEK MOBİLYA 1990 yılında aile şirketinde çalışmaya başlayan Osman Nuri AYDIN Tarafından 2007 yılında kurulmuştur.

Merkezi Erzurum’da bulunan 3.500 m2’si kapalı olmak üzere toplam 5.000 m2 alanda ahşap ürünleri imalatı ; iç kapı, mutfak dolabı, vestiyer, banyo ve wc dolabı, giysi odası, yer döşeme, iç mimarlık ve tasarım alanlarında faaliyet göstermektedir. 2015 yılında kendi bünyesinde şirketleşip iç kapı yan ürünleri, kapı yüzü, kasa, pervaz, lake ve doğal kaplamalı olmak üzere Türkiye genelindeki mobilyacılara ürün imalatı ve satışı yapmak üzere üretim hattına yeni bir ivme kazandırmıştır.

Yeniliklerin adresi olma misyonuyla ve sürdürülebilir büyüme vizyonuyla sürekli olarak fabrika, yüksek teknolojili makine, AR-GE ve insan kaynaklarına yatırım yapmakta olan KEPENEK MOBİLYA 20.000 kapılık ham madde, 10.000 kapılık bitmiş ürün, 800 dairelik mutfak ,vestiyer , giysi odası, banyo ve wc dolabı, kiler vb… üretim kapasitesine sahiptir.

Önümüzdeki 3 yıl içerisinde ürün ve servis kalitesini daha verimli hale getirip, yüksek kapasitede hizmet vermeyi, kendi segmentinde lider marka olmayı, bünyesindeki genç ve uzman kadrosuyla bölgedeki etkinliğini dünya pazarına taşımayı hedeflemektedir

Kepenek Mobilya - Yönetim Kurulu